میخوای وارد بازار کار بشی و محصولات خودت رو بفرشی همین الان ثبت نام کن
0

مزایای و معایب اینترنت داخلی (ایران)

مزایای و معایب اینترنت داخلی (ایران)

 

 

 

چند وقتی هست که وزیر ارطباتات ایران خبری از اینترنت داخلی داده است که میخواهند آن را در ایران جای گزین کنند چون که ایران از اینتر نت ماهواره ای برخوردار نیست و از در گاه هایی با کشور های دیگر با کابل ها متصل هست که برای بهبود سازی سرعت و کیفیت اینترنت ایران را با هزینه کم درست کنند به این دلیل پیشنهاد اینترنت داخلی را دادنند ولی مردم به دلایل هایی این را نپزیرفتند و یا بعضی از مشکلات جلوی این کار را گرفت و وزیر آمادگی این اینترنت داخلیرا ۹۰ در صد گفته است و لی زمانی برای راه اندازی این کار نگفته است.

 

 

 

مزایای اینترنت ملی:

 

مزایای و معایب اینترنت داخلی (ایران)
مزایای و معایب اینترنت داخلی (ایران)

 

 

یعنی زمانی که حرف اینترنت ملی در میان است به معنی بک شبکه گسترده در همه جای کشور است و همه گوشی ها و کامپیوتر های بانک ها ، خانه ها ، اداره ها و جاهای تحصیلی و… به یکدیگر متصل میشوند که میتوانند با هم ارطبات برقرار کنند و دیگر مزایای این است که با سرعتی باور نکردنی و امنیت بیشتر به کاربران اراعه میشود.

چون که از سرعت بالایی برخوردار است شما میتوانید از این برای دانلود یا آپلود یک فیلم یا آهنگ در چند ثانیه و یا استفاده از تلوزیون شبکه ای به راحتی و چون کشور های دشمن به دشتگاه های نظامی نفوز میکنند با این اینترنت امنیت بسیار بالا است.

 

 

 

معایب اینترنت ملی:

 

social media

 

 

باید برای کار با اینترنت خارجی پول زیادی پرداخت نماییم و کار با نرم افزار و یا سایت های خارجی از دستمان خارج میشود و مخالفان مانند افراد مشهور تلگرام واینستا و گوگل برای همین دلیل نمیگذارند تا اینترنت داخلی یا ملی در ایران رواج پیدا کند.

با این اینترنت نمیتوانیم از موتور جستجوی خارجی مانند گوگل و.. استفاده کنیم باید از موتور جستجو های خودمان استفاده کنیم و چون  موتور جستجو های داخلی ضعیف هستند این خودش یک مشل اساسی است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام کاربر عزیز

هر سوالی دارید در این بخش هستیم تا شما رو راهنمائی کنیم

روی لوگومون کلیک کنید

× چطور میتونم کمکتون کنم؟