میخوای وارد بازار کار بشی و محصولات خودت رو بفرشی همین الان ثبت نام کن
0

بورس جهانی

286584 742
بورس جهانی
بورس جهانی

بورس ارز

با سلام خدمت دوستان عزیز امروز شمارو آشنا میکنیم با بورس جهانی خرید و فروش ارز با کمک نرم افزار فارکس بهترین نرم افزار بورس جهانی است آشنا میکنیم برای کسانی که تازه وارد هستنند یک ریسک است که اکثر بانگ ها و شرکت ها و تاجران خارجی در این زمینه بورس کار میکند و بورس انواع زیادی دارد که یکی از ان هارا برای شما در بطلب زیر معرفی میکنم اول از این که معرفی کنم میگوییم که یک بورس باز باید چگونه شخصیتی باشد.

یک بورس باز بایید …

باید کاملا این نوع خرید و فروش را به خوبی بشناسد یعنی خرید فروش ارز و راه هایی را برای موفق شدن ان فرد کمک کند بورس باز بایید قدرت پیشبینی قوی داشته باشد و قیمت ها را بر حسب معاملات خود بداند تا سودی در ان معامله بهره مند شود و حتما باید تکنیک های خرید را بداند مانند خرید پلکانی یعنی مثلا اول کمی از ان سهام بخریم و سود کمی نسیبمان میشود و کم کم زیاد تر کنیم اگر این کار را به خوبی انجام دهیم ضرری نمیکنید معامله گر باید ارامش خود را حفظ کند تا اگرروزی ضرر کرد عزت نفس داشته باشد و تلاش در جهت پیروزی کند و با این گونه شرایط هماهنگی کند شرایطی مانند نشستن پشت معامله چند ها ساعت و تهمل هرگونه شرایت دیگر.

فارکس (Forex) :

بورس جهانی

فارکس از دو کلمه Foreign Exchange خلاثه شده که به معنی تبادل ارزهای خارجی می باشد.

ساده ترین تبدیل ارزهای خارجی به یک دیگر و خرید و فروش ارز ها و سرمایه گذاری قوی در این حیطه است ین بازار بر خلاف اکثر بازارهای مالی دیگر مکان فیزیکی خاصی نداشته و بانکها، مؤسسات و معامله گران از طریق شبکه الکترونیکی، یک ارز را در مقابل ارز دیگر معامله می کنند. هر چند ماهیت معاملات فارکس، خارج بورس OTC یعنی Over the counter است اما مراکز اصلی تجارت ارز به ترتیب در لندن، نیویورک و توکیو می باشد و بانکها از سراسر جهان در این معاملات شرکت می کنند.
معامله در بازار فارکس در واقع عبارت است از خرید یک ارز و همزمان، فروش ارز دیگر است. ارزها از طریق یک معامله گر یا کارگزار و به صورت جفت ارز معامله می شوند. برای مثال یورو و دلار (EUR/USD) یا پوند انگلیس و ین ژاپن(GBP/JPY).
معامله در فارکس را می توان در دو هدف خلاصه کرد: ۱. ابتدا در نرخ بالا بفروشید و سپس در نرخ پایین بخرید ۲. ابتدا در نرخ پایین بخرید و سپس در نرخ بالا بفروشید و این نرم افزار خطرات احتمالی دارد مانند قطع یا ملی شدن اینترنت و یا سایت های کلاه بردار.

 

نتیجه

اگر کسی در این حیطه موفق باشد یعنی اینده خود را ساخته و درامد زیادی میکند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام کاربر عزیز

هر سوالی دارید در این بخش هستیم تا شما رو راهنمائی کنیم

روی لوگومون کلیک کنید

× چطور میتونم کمکتون کنم؟