فروشنده شوید و کسب در آمد کنید
09142393101
0

گوشی های سری A سامسونگ

گوشی های سری A سامسونگ

 

معروف ترین و پر فروش ترین گوشی سال گوشی های سری A سامسونگ بودنند و حال هم فروخته میشوند روز به روز جدید تر و پیشرفته تر به بازار عرضه میشوند این سری سامسونگ تا به حال سابقه خوبی داشته و خریداران تقریبا راضی هستند من برای شما چهار  تا از آن هارا معرفی خواهم کرد.

 

 

درمورد گوشی ها:

 

سری ۱

گوشی های سری A سامسونگ
گوشی های سری A سامسونگ

گوشی a10 s این گوشی بعد از a10 آمده و فروش زیادی داشته میانگین a20 و a10 است این گوشی با رم ۴ حافظه ۳۲ گیگ و دوربین پشت ۱۳ و جلو ۱۲ مگاپیکسل مگاپیکسل دوربین اصلی ۲ مگا پیکسل دوربین دوم  و دارای باتری ۴۰۰۰ میلی امپری با نمایشگر LCD وزن ۱۶۸ گرم.

 

سری ۲

a30 این گوشی تقریبا میشه گفت که میان a20 وa50 است با رنگ های مختلف در بازار هست و با رم ۴ حافظه ۶۴ گیگ دوربین پشت اصلی ۱۶ دوم ۵ و دوربین جلو ۱۶ مگاپیکسل و باطری ۴۰۰۰ میلی آمپری با نمایشگر Super AMOLED وزن ۱۶۵ گرم.

 

سری ۳

این سری تقریبا کارکرد خوبی دارد سری a50 معروف ترین رنگ این سری رنگ سفید متالیک هست که با رم ۶ حافظه ۱۲۸\۶۴ گیگ دوربین پشت ۲۵ و ۸ و ۵ مگاپیکسل و دوربین جلو ۲۵ مگاپیکسل دارای باطری ۴۰۰۰ میلی امپر و نمایشگر Super AMOLED وزن ۱۶۶ گرم.

 

سری ۴

گوشی a70 یک سری برای افرادان حرفه ای بهترین سری a که با رم ۸\۶ و حافظه ۱۲۸ گیگ دوربین پشت ۳۲ و ۸ و ۵ مگاپیکسل و دوربین جلو ۳۲ مگاپیکسل باطری ۴۵۰۰ میلی آمپری نمایشگر Super AMOLED وزن ۱۸۳ گرم.

 

برای دیدن مطالب بیشتر کیلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *