فروشنده شوید و کسب در آمد کنید
0
09142393101

کیبرد لیزری

کیبرد لیزری

امروزه شما هم اگر به اطرافتان نگاه کنید میبینید که تکلونوژی روز به روز رو به پیشرفت است و هر روز یک کشف یا اختراع جدید بشر از اول خلقت کاری را که تا حال انجام داده اختراع بوده و امروزه هم اخترا ها روی تکلونوژی انجام میشود تا شما راحت تر بتوانید کار ها و مشکلات خود را با ابزار آلات جدید تکلونوژی به آسانی حل کنید یا انجام دهید کیبرد لیزری یکی از جدید ترین آنها است که در این مقاله برای شما معرفی خواهیم کرد .

 

کیبرد لیزری
کیبرد لیزری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تجزیه تحلیل:

 

این کیبرد یک محصول جدید است و افرادی که از کیبرد لیزری اصل استفاده کرده اند راضی بوده اند ولی متاسفانه در بازار کیبرد های فیک زیادی وجود دارد که کیفیت این محصول رو نامعلوم میکند .

این کیبرد دارای یک هسگر قوی با لیزر و لنز های متفاوت یک پرده ای ایجاد میکند که شبیه پرژکتر هوشمن میباشد شما دستتان را روی هر کلمه میگزارید هسگر خودش تشخیص میدهم و آن کلمه را تایپ میکند به آسانی و بی سرو صدا کار متنی و تایپی خود را آنجام بدهید .

شما میتوانید باطری این کیبرد را شارژ کرده و با خودتان حمل کنید و میتوانید باسیم یا بی سیم با کمک بولوتوث استفاده کنید بعضی از این کیبرد ها دارای درگاه usb هستند که میتوانید جایگزین پاوربانک هم کنید و گوشی و… خود را شارژ کنید .

روی این کیبرد LED های ریزی وجود دارد که مقدار شارژ باقی مانده کیبرد و یا پاور بانک را نشان میدهد و با کابل شارژر عمومی گوشی های لمسی شارژ میشود و دارای باطری فوق قوی هست که میتوانید ساعت ها با این کیبرد کار کنید یا چند بار گوشی خود را شارژ کنید.

 

 

 

این یک تکلونوژی قوی و به درد بخور هست که با استفاده این میتوانید کار های تایپی خودتان را بسیار راحت تر کنید لطفا در خرید خود دقت کنید تا کلاه برداران و کمپانی های فیک از خرید شما سواستفاده نکنند.

 

برای دیدن مطالب بیشتر کیلیک کنید …

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *