0

طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز

امروزه طراحی وب سایت در تبریز و سایر شهرها دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است . اما همانند هر کار دیگری شما قبل از اقدام به طراحی سایت در تبریز باید از توانایی شرکت مورد نظر در اجرای اهدافتان اطلاع یابید ، که با وجود حضور تعداد زیادی شرکت طراحی سایت در تبریز این انتخاب کمی دشوار می باشد . برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت در تبریز که بتواند انتظارات شما را برآورده نماید ، نمونه کارهای شرکت را مورد بررسی قرار دهید و از آنها بخواهد تا نمونه ای مشابه با هدف شما ارائه دهند . این کار می تواند دید شما از باز تر نماید .
مورد دیگر قیمت مناسب می باشد ، قیمت بیش از حد ارزان یک کار هم می تواند نشان دهنده کیفیت پایین کار باشد . بهتر است قیمت چندین شرکت را مقایسه نموده و معقول ترین قیمت طراحی سایت را انتخاب نمایید . بهینه سازی سایت نیز از اموری است که امروزه دارای اهمیت بالایی می باشد که بهتر است شرکتی را انتخاب نمایید که بتواند در زمینه سئو هم بر روی سایت تان فعالیت نماید .
تبریز یکی از کلان شهرهای کشورمان دارای مراکز صنعتی ، ساختمانی ، کارخانجات بزرگ می باشد . که این مراکز برای شناسایی شرکت خود به سراسر ایران نیاز مبرم به طراحی سایت در تبریز دارند . امروزه طراحی وب سایت تبریز توسط بسیاری از شرکت های طراحی سایت در تبریز انجام می شود که به حق می توان شرکت ما  را از برترین شرکت ها نامید .
وجود نمونه کارهای طراحی وب سایت متعدد و موفق که مطابق با آخرین تکنولوژی حاضر انجام می شود ، گواهی بر این نوشته است . همچنین در زمینه بهینه سازی و سئو در تبریز نیز رضایت بالایی از مشتریان تجارت گستر و تاثیری که بر روند کسب درآمد آنها داشته است ، نشان دهنده تخصص ما در زمینه سئو در تبریز می باشد . ما بعد از گذشته یک دهه از فعالیت شرکت ، رضایت مندی و پیشرفت را در مشتریان خود شاهد هستیم و این موهبت را قدر دانسته و برای ارائه خدمات تخصصی در کنار قیمت مناسب هر روز بیش از روز پیش تلاش می نماییم . امروزه اکثر شرکت ها و فروشگاه ها به طراحی سایت برای خود اقدام نموده اند .
شما نیز اگر مایل هستید که در فضای رقابتی امروزه از گردونه رقابت عقب نمانید و بر افزایش درآمد خود بیافزاید بهتر است هم اکنون به راه اندازی وب سایت در تبریز برای مجموعه خود اقدام نمایید . البته شرکت ما با پشتوانه نیروی فنی مجرب تنها به طراحی وب در تبریز بسنده ننموده و به طراحی سایت در استان ها و کشورهای دیگر نیز پرداخته است .
آنچه که ما  را از دیگران متمایز می نماید ، تمایل ما برای تبدیل شدن به یک شریک قابل اعتماد برای مشتریان است. ما علاوه بر توانایی در ساخت سایت در تبریز و دیگر شهرها ، هدف اصلی خود را کمک به مشتریان برای رسیدن به موفقیت در اهدافشان قرار داده ایم و در این راه از تمام توانایی های خود بهره می بریم . امید است شما نیز با اعتماد به ما پله های موفقیت را طی نموده و به درآمد بالایی در کسب و کار خود برسید .
برای اطلاعات بیشتر از تاثیر طراحی وب در تبریز بر روی روند کاریتان هم اکنون با ما تماس بگیرید تا از یک جلسه مشاوره کاملا رایگان با متخصصان ما بهره مند شوید .
توانایی های ما فقط در ساخت وبسایت ها و یا دیگر خدماتی که ارائه میکنیم خلاصه نمیشود ،بلکه هدف اصلی ما کمک به مشتریان برای رسیدن به نقطه اوج اهدافشان است ودر این راه هرآنچه را که در توان مجموعه است ،به کارخواهیم گرفت.

بهینه سازی سایت در تبریز

بهینه سازی سایت یا سئو سایت (seo) از جمله اقدماتی است که بعد از طراحی سایت برای بهیود وضعیت سایت و افزایش بازدید آن انجام می پذیرد . بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو امر ضروری برای موفقیت سایت می باشد .
بهینه سازی وب سایت به شما کمک خواهد کرد که سایتتان در زمانی که مردم نیاز به خدمت یا کالای شما دارند در نتایج موتورهای جستجو نشان داده شود . قصد اصلی از انجام این کار این است که زمانی که مخاطبان شما به دنبال خرید کالایی یا خدمتی که شما عرضه می دهید باشند ، به سایت شما دسترسی داشته و با شما ارتباط برقرار کنند.
به علت اینکه بیش از هشتاد و دو درصد مردم هنگامی که به دنبال کالایی هستند از موتورهای جستجو از جمله گوگل کمک می گیرند ، به همین سبب فعالیت اصلی در سئو کسب رتبه های برتر در موتورهای جستجو می باشد . به دست آوردن سه رتبه اول به علت انتخاب آن توسط ۷۰ درصد مردم ، می تواند تاثیر بسیار بالایی در افزایش درآمد شما داشته باشد .
شرکت ما به عنوان یک شرکت برتر در زمینه سئو در تبریز نیز فعالیت می کند . همچنین این شرکت دارای نمونه کارهای شاخصی در زمینه بهینه سازی سایت در تبریز می باشد .

طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز

ساخت سایت

با پیشرفت تکنولوژی در قرن حاضر ، شما هم باید خود را همگام با تکنولوژی به پیش ببرید . مسلما افراد در هر صنفی تمایل دارند تا خدمات و کالا های خود را در سطح شهر و یا کشور خود معرفی نموده و از این طریق در کار خود پیشرفت نمایند .
برای همین منظور تبلیغات و بازاریابی امری مهم در موفقیت یک موسسه می باشد . روش های بسیاری برای تبلیغ خدمات وجود دارد. که هرکدام دارای مزایا ومعایبی می باشد .
ساخت سایت را می توان روشی بسیار مفید نامید که مزایای آن در مقایسه با سایر روشها بیشتر می باشد . شما با طراحی سایت می توانید به راحتی محصولات و خدمات خود را نه تنها در سطح شهر و کشور خود ، بلکه در سطح جهان به معرض نمایش بگذارید .
شرکت تجارت گستر یکی از برترین شرکت های طراحی وب سایت در تبریز می باشد که با تکیه بر نیروی فنی مجرب و کارآزموده روز به روز بر پیشرفت خود میافزاید . راه اندازی سایت در تبریز و سئو و بهینه سازی سایت و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید از جمله خدمات این شرکت موفق می باشد .

شما برای ساخت سایت در تبریز می توانید به دو گونه عمل کنید . روش اول خود به طراحی وب سایتی برای خود بپردازید . در این روش نیاز است به طور کامل با مراحل راه اندازی و طراحی سایت آشنایی داشته باشید . همچنین وقت کافی برای این کار را داشته باشید .
روش دوم سپردن طراحی سایت خود به شرکت طراحی سایت می باشد . این شرکت ها چون دارای تجربه می باشند ، می توانند به راحتی شما را در این راه یاری نمایند .
برای انتخاب شرکت مناسب بهتر است ابتدا از نحوه کار آنها اطلاع یابید . همچنین اطمینان حاصل کنید که شرکت مورد نظر توانایی اجرای سایت مورد نظر شما را دارد . شرکت تجارت گستر به عنوان برترین شرکت طراحی وب سایت در تبریز و سایر شهرها می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد . نمونه کارهای فاخر در زمینه ساخت سایت در تبریز و بهنیه سازی و سئو سایت گواهی است بر تجربه و تخصص  .
اگر شما نیز می خواهید به کسب و کار خود را رونق دهید و موجب افزایش فروش کالاها و خدمات خود شوید ، پیشنهاد می کنیم هم اکنون با ما تماس بگیرید تا در جلسه ای رایگان با مشاوران ما با مزایای طراحی سایت در تبریز و سایر شهرها آشنا شده و گام های موفقیت را با سرعت بیشتری طی نمایید .

 

چرا ما ؟

ما کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، نصب و پشتیبانی را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را روی اینترنت پیاده سازی می کنیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب سایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ماست و لذا ما همواره پشتیبان شما خواهیم بود. توجه داشته باشید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید. یک وب سایت غیر حرفه ای مانند یک جنس تقلبی و بی کیفیت در فروشگاه شما است لذا توجه داشته باشید که وب سایت بخشی از اعتبار شما در فضای مجازی بوده و کیفیت و کارایی آن سهم بخصوصی در جذب و رضایت مشتریان شما دارد.و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود.

مراحل انجام طراحی سایت در تبریز  چیست؟

انتخاب نام مناسب برای سایت ثبت دامنه و اجاره فضای هاست

تعیین هدف ، بررسی زمینه کاری و رقبا

طراحی گرافیکی قالب سایت

برنامه نویسی بخشهای سایت

راه اندازی اولیه وب سایت

نمایش سایت به مشتری و اعمال تغییرات مد نظر کاربر

اعمال تغییرات نهایی

آموزش مدیریت سایت

پشتیبانی سایت

راه اندازی یک وب سایت چه میزان زمان نیاز دارد؟

وب سایت های طراحی شده توسط ما معمولا در کمتر از ۷ روز کاری تحویل داده می شوند .در مورد سایت های پیشرفته تر این زمان به ۲ الی ۳ روز زمان بیشتر نیاز دارد

آیا  امکان تغییر رنگ و ظاهر سایت مطابق با سلیقه مشتری وجود دارد ؟

بله اگر شما طرح یا رنگ بندی خاصی مدنظر دارید اعلام فرماید تا طراحی سایت مطابق با طرح خودتان طراحی شود ، در صورتی هم که طرح خاصی برای طراحی وب سایت در نظر ندارید بعد از طراحی اولیه می توانید تغییرات دلخواه خود را بیان کنید تا سایتتان دقیقا مطابق با سلیقه خودتان طراحی شود .

برای راه اندازی سایت نیاز به دامنه و هاست است آیا این کار باید توسط مشتری انجام شود؟

خیر . با طراحی وب سایت توسط ما دامنه و هاست رایگان برای شما هدیه داده می شود .

امروزه یکی از اهداف مهم طراحی سایت کسب رتبه های بالا در گوگل می باشد آیا تجارت گستر مراحل بهینه سازی سایت را هم می تواند انجام دهد ؟

بله یکی از تخصص های تجارت گستر سئو و بهینه سازی سایت می باشد که برای مشاهده نمونه کار ها “نمونه بهینه سازی سایت“ را مشاهده فرمایید .علاوه بر این وب سایت های ساخته شده  در مراحل طراحی کاملا مطابق با استاندارد های گوگل می باشد.

پشتیبانی سایت در  چگونه انجام می شود ؟

بعد از مراحل طراحی سایت پشتیبانی سایت شما تا یک سال به صورت کاملا رایگان توسط ما انجام می شود و شما در هر زمان که نیاز به اعمال تغییر در سایتتان داشتید می توانید به ما اعلام فرمایید تا در اسرع وقت برای شما انجام شود.
بعد از اتمام مراحل طراحی سایت درج مطلب در سایتمان را چگونه انجام دهیم؟

بعد از تکمیل سایت در جلسه آموزشی رایگان کار با سایتتان به صورت کامل به شما آموزش داده می شود و همچنین سی دی آموزشی اختصاصی بعد از پایان جلسه به شما داده خواهد شد . علاوه بر این اگر باز هم در مراحل انجام کار به مشکل خوردید با شماره ۰۹۱۴۲۳۹۳۱۰۱تماس بگیرید.کادر تجارت گستر در تمامی مراحل پاسخگوی شما خواهند بود.

در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید از طریق شبکه های مجازی با ایدی های زیر در تماس باشید .

تلگرام : کلیک کنید

اینستاگرام : کلیک کنید

شماره تماس مشاوره رایگان : ۰۹۱۴۲۳۹۳۱۰۱

چرا کسب و کار شما نیاز به اپلیکیشن موبایل اختصاصی دارد ؟

با استفاده از موبایل اپلیکیشن در هر لحظه توسط مشتریان خود دیده شوید.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!